OKUL MÜDÜRÜMÜZÜN MESAJI

Nesilden Nesile TAD Koleji, yenilikçi bir eğitim anlayışını hayata geçirmek niyetiyle 2017 yılında köklü bir değere ve akademik alt yapıya sahip Türk Amerikan Derneği liderliğinde kurulmuştur. Eğitim anlayışımız Atatürk ilkelerine bağlı vatandaşlar yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Kolejimiz, temel insani değerler doğrultusunda, öğrenci merkezli bir eğitim anlayışı gerçekleştirme arzusunda olup, insani ve mesleki başarıyı tüm yönleriyle geliştirmek en önemli hedeflerimizden biridir.

Bizim için her öğrenci eşsizdir. Öğrencilerin ilgi alanları, yetenekleri, kişisel özellikleri ve akademik yatkınlıkları profesyonel eğitim kadromuz tarafından keşfedilmek ve hem öğrencinin kendisini birey olarak tanımasına yardımcı olmak hem de ebeveynleri çocukları konusunda bilgilendirmek maksadıyla özenle gözlemlenir. Nesilden Nesile TAD Koleji, öğrenciye kendini bulma yolunda öncülük eder ve ona kişiselleştirilmiş bir eğitim sunar. Öğrencilerin sahip olduğu becerileri geliştirme kaygısı taşıyan eğitim ailemiz, bilgi ve 21.Yüzyıl yaklaşımlarının ön planda tutulduğu bir okulda mükemmeliyeti her öğrenci için ayrı bir özen ve dikkatle bir araya getirir.

Nesilden Nesile TAD Koleji olarak ana hedefimiz; ulusal ve evrensel değerlerle donanmış, sorumluluk bilinci yüksek, bilimsel ve analitik düşünceye sahip, üretken ve yaratıcı, araştıran ve sorgulayan, Atatürk ilkeleri ve demokratik- laik cumhuriyete sahip çıkan, ilkeli ve tutarlı, estetik beğenileri gelişmiş, insana ve topluma saygılı, yararlı hobileri olan, geleceğe yön verecek ve aldığı eğitimin izlerini taşıyacak bireyler yetiştirmektir

 

SAYGILARIMLA…

Ayşe ASLANTAŞ

OKUL MÜDÜRÜ

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam