KOLEJ YÖNETİM KURULU

IMG_0074

SEÇKİN ARIKAN
YÖNETİM KURULU BAŞKANI

1966 Yılında Ordu-Mesudiye’de doğan M.Emin Seçkin ARIKAN, Galatasaray Lisesi ve Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi ile ABD Teksas Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde eğitim görmüş olup 1993 yılından bu yana Ankara’da avukatlık yapmaktadır. Sosyal ve mesleki amaçlı birçok organizasyonda üye olan ve çeşitli görevler üstlenmiş olan Arıkan halen Türk Amerikan Derneği Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.  

dilekhanim-foto

DİLEK DENGİZEK ERSANAL
YÖNETİM KURULU ÜYESİ

1967 Eskişehir’de doğan Dilek Dengizek Ersanal, Ankara Atatürk Anadolu Lisesi ve Ankara Üniversitesi D.T.C.F, Amerikan Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunudur. Çalışma hayatına Türk Amerikan Derneği’nde (TAD) İngilizce öğretmeni olarak başladıktan sonra başta eğitim geliştirme koordinatörlüğü olmak üzere eğitim alanında çeşitli görevler üstlenmiştir.  TAD’da Dış ilişkiler Müdürü ve daha sonra Programlar Müdürü olarak görev yaptıktan sonra 2005 yılından beri Genel Müdür olarak görev yapmaktadır.

asli-aksu-kolej-yonetim-resim

ASLI AKSU EREN 
YÖNETİM KURULU ÜYESİ

Mersin Doğumlu olan Aslı AKSU EREN, Başkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi ve Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültelerinde eğitim görmüştür. 2006 yılından buyana serbest Avukatlık yapmaktadır. Uluslararası mülkiyet hakları ve sözleşmeler hukuku özel ihtisas alanıdır. 

boraevci-web-yonetim-resmi

MEHMET BORA EVCİ
KURUCU - YÖNETİM KURULU ÜYESİ

1984 Adana doğumlu olan Mehmet Bora EVCİ 2002 yılı MEV Özel Ankara Fen Lisesi, 2008 yılı CUNY BARUCH - Zicklin School of Business - Finans&Yatırım Ana Dal ve İletişim Yan Dal Mezunu olup yüksek lisansını Hacettepe Üniversitesi Okul Öncesi Eğitimi bölümünde tamamlamıştır. Çalışma hayatına 2008 yılında ülkeye alt yapı alanında birçok eser kazandıran aile şirketinde Yönetim Kurulu Üyesi olarak başlayan Mehmet Bora EVCİ, Nisan 2014’de eğitim hayatına başlayan Türk-Amerikan Derneği Anaokullarının Kurucusu ve Master Franchise sahibidir. Nesilden Nesile TAD Kolejinin Kurucusu olan EVCİ, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam