VELİLERİMİZ ÖNEMLİDİR

Eğitim kurumu olarak en değerli servetimiz olarak geleceğimizin teminatı elbette ki çocuklarımızdır. Amacımız, ülkesini seven, modern eğitim donanımı ile desteklenmiş, ailesine, topluma faydalı çocuklar yetiştirmektir.

Eğitimde başarılı olmanın en önemli hedefi kaliteli, modern, yenilikçi eğitim anlayışı olup geniş vizyon, yüksek performans ve sosyo-kültürel yapı, üretken yönetici ve öğretmen kadromuzla tecrübemizi sizlerle paylaşmak için buradayız.

İşte bu noktada, sizlerden alacağımız destekle başarılarımızı ve eğitim dünyasına katkılarımızı daha da ileriye taşıyacağımıza inanıyoruz.

En büyük yatırımın çocuklarımız olduğu düşüncesi ile “Nesilden Nesile Koleji olarak eğitimde yeni bir Nefes” olmak için yola çıktık.

Okulumuzda yaparak, yaşayarak, deneyerek, öğrenerek ve öğreterek, istasyon sistemine dayalı, dönüşümlü atölye çalışmaları destekli, teknolojik, akademik, akılcı ve nitelikli eğitim modelini benimsedik.

Yeni bir okul, yeni bir anlayış, yeni bir heyecanla 2017 yılında Özel Nesilden Nesile Koleji olarak “eğitimde yeni bir Nefes sloganıyla” Anaokul – İlkokul ve Ortaokulumuzu eğitim dünyasına, siz velilerimize ve çocuklarımıza başarı, güven ve mutluluk duygusuyla oluşturduk.

Çocuklarımızın geleceği için gururluyuz, sevinçliyiz, mutlu ve umutluyuz...

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam